Commodo cupidatat godard hella brunch direct trade. Cardigan swag duis, irure proident.
 • Önizleme

  A-Plast Estetik ve Plastik Cerrahi

  Amacımız: Hastalarımızı huzur dolu ve hijyenik bir ortamda karşılayarak, kendilerini daha iyi ve güvende hissetmelerini sağlamaktır. XXI. yüzyılın ışığında bilime dayalı uygulamalarla geçerliliği kanıtlanmış, on yıllar boyunca deneyimlerimizle desteklenmiş ve insana saygılı uygulamalarımız temel felsefemizi oluşturmaktadır. Misyonumuz: Daha iyi sonuçlar elde etmek ve yapılan işlemler sonrası hasta konforunu arttırmak, bunun için de Plastik Cerrahi alanında uluslararası […]

  Metin Kasapoğlu cad. 1446 sok Gökhan İşmerkezi Bina no 21, B Blok Kat 3/14 07160 Antalya
  Puanlama yapılmamış.
 • Önizleme

  Essi Güzellik Estetik Kozmetik Eğitim

  Essi, güzellik, estetik ve kozmetik sektörlerinde en sağlıklı ve en etkili hizmetleri vermek, sektörün ihtiyacı olan iyi yetişmiş uzman estetisyenleri yetiştirmek ve dünyanın en kaliteli medikal estetik cihazlarını Türkiye’ye getirmek amacı ile 1994 yılında, Zübeyde Nacar tarafından kurulmuştur.İzmir’in ve Türkiye’nin en köklü güzellik ve estetik kuruluşlarından biri olan Essi, ilk olarak 1994 yılında Gaziemir şubesiyle […]

  Çağlayan Mah. Fener Cad. 52/8 Muratpaşa Antalya
  Puanlama yapılmamış.
 • Önizleme

  Beyaz Esteteik Ağız ve Diş Sağlığı Polikiliniği

  Klinik Antalya Lara’da merkezi bir konumda bulunan ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz, Laura Alışveriş Merkezi’nin tam karşısında siz değerli hastalarımıza profesyonel diş tedavi hizmeti sunmaktadır. Randevu sistemiyle çalışmakta olan polikliniğimizde herhangi bir aksama ve gecikme olmamasına büyük önem verilmektedir. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti bizim için ilk sıradadır.

  Fener Mah. Bülent Ecevit Bulvarı Rüyamkent 1 Sitesi C Blok No: 3/1 Muratpaşa / Antalya (Laura AVM giriş kapısı karşısı)
  Puanlama yapılmamış.
 • Önizleme

  dk KLİNİK

  Cilt Hastalıkları Uzmanı Dr. Meltem Uçarcı Şentürk yönetiminde; Lazer Epilasyon, Estetik, Cilt Hastalıkları Teşhis-Tedavi, Güzellik Merkezi.

  Şirinyalı Mahallesi İsmet Gökşen Caddesi, No:14 Antalya
  Puanlama yapılmamış.
 • Önizleme

  Mediface Tıp Merkezi

  Yenilenen kadromuzla KBB nin yanı sıra Plastik Cerrahi & Ağız ve Diş Sağlığı, Kozmetik alanlarında Mediface Tıp Merkezi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 171 E-Blok Muratpaşa-Antalya / Türkiye