Görsel

Antalya Saç Ekim Merkezleri

Mesaj Gönder Burası size ait bir işletme mi ?

Hakkımızda

Profesyonel saç ekiminin macerası 1939 yılında, Japonya’da başlamıştır. Bu alanda ilk girişimi yapan Japon Doktor Okuta küçük greftlerle yaptığı bu çalışma tıp dünyasında büyük yankı
 uyandırmıştır. O zamandan bu zamana tıp alanında meydana gelen büyük teknolojik gelişmeler saç ekimini çok daha konforlu, hata oranı sıfır ve başarı oran yüksek bir hale getirmiştir. Bu yöntem sayesinde artık saç dökülmesi ve kellik gibi sorunlarla uğraşan herkesin hayatı çok daha kaliteli bir hal almıştır.
Hair-Med Antalya Saç Ekim Merkezi olarak Antalya’dan tüm dünyaya saç ekim konusunda hizmet vermekteyiz. Şimdiye kadar yaptığımız tüm operasyonlarda olumlu sonuç almamızdan dolayı sadece Antalya da yada Türkiye de değil, aynı zamanda tüm dünyada ismimizi ve kalitemizi duyurduk.
Saç Ekim Merkezimizde müşteri memnuniyeti ve kalite her zaman birinci plandadır. Bizi dünya standartlarında ve hatta üzerinde profesyonel hizmet vermek gururlandırırken, müşterilerimizin güler yüzü ise bizi mutlu etmektedir. Bu ifadelerin en büyük kanıtı tedavi süreci bittikten sonra memnuniyetlerini ifade etmek amacıyla bizi aramalarıdır. Bu ifadeler bizim için gurur kaynağı olmakta ve aynı zamanda başarımızı yükseltmektedir.
Hastalarımızı memnun etmenin yolu teknolojiden, kaliteden ve konfordan geçtiğinin farkındayız bundan dolayı her zaman yüksek teknoloji ile olabildiğince fazla hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz bir paket halindedir ve bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz her şey düşünülerek bu pakete eklenmiştir. Paket içeriği aşağıdaki gibidir:
Saç ekimi hakkında hastalarımızı bilgilendiriyoruz
Muayene edip  saç ekimi için planlama yapıyoruz
Şehir dışından gelen hastalar için otogar ve havaalanı transferi işlemi yapıyoruz
Fue ve Fut saç ekim tekniği ile saç ekim işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz
Saç ekimi sonrası gerekli ilaçları tedarik ediyoruz
İşlemler bittikten sonra 24 saat bilgi için hizmetinizdeyiz.
İster telefonunuzdan ister web sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Saç ekimi ile ilgili her türlü soruyu dile getirebilirsiniz. İşlem bitiminden sonra yüzünüzde memnuniyet gülümsemesi ile ayrılacağınızdan eminiz. Saç dökülmesi ve kellik sorunu olan hastaları bizim için kolay ve kesin sonuçlu teknolojik tedaviye Antalya Saç Ekim Merkezine davet ediyoruz.