Görsel

New Hairline

Mesaj Gönder Burası size ait bir işletme mi ?

New Hairline Antalya Saç Ekimi Merkezi

Saç Dökülmesi genellikle genetik sebeplerden kaynaklansa da hormonal bazı değişiklikler, enfeksiyon hastalıkları, yaşlılık ve idiopatik rahatsızlıklarla da oluşan, hem kadınlarda hem erkeklerde görülen fiziksel ve zamanla psikolojik problemlere de sebep olan bir durumdur. Günlük 100 saç teli kaybı normal kabul edilmektedir. Bunun üzerindeki saç dökülmelerinin tedavi edilmesi gerekir. Uygulanan saç dökülmesi tedavilerine rağmen dökülme devam ediyorsa bu gibi durumlarda kesin ve kalıcı çözüm saç ekimidir.

New Hairline Antalya Saç Ekimi Merkezi ücretsiz muayene ve Antalya dışından gelen hastalarımıza özel ulaşım ve konaklama hizmetleri sunmaktadır. Muayane ve saç ekiminin planlanması, havaalanı ve otogar transferleri, kan tahlili ve laboratuvar maliyetleri, tüm konaklama maliyetleri (Tam pansiyon) ve bakım şampuanları New Hairline tarafından sağlanmaktadır.

FUE Saç Ekimi ile iz bırakmadan, sağlıklı ve doğal saçlara sahip olun

JCI uluslararası kalite belgesi (Joint Comission International Accreditation), ISO kalite kontrol belgeleri (International Organization for Standardardization) ve de EN (Europeane Norm) Avrupa norm ve şartlarına uygunluk belgelerine sahipAntalya Medical Park Hastanesi’nde hastalarına hizmet veren New Hairline Antalya Saç Ekimi Merkezi tek seansta 4000 grefte kadar uygulanabilen, saç ekiminde en ileri tekniklerden biri olan, operasyondan sonra hiçbir şekilde yara izi bırakmayan FUE yöntemini kullanmaktadır.

Antalya’da Saç Ekimi için doğru adrestesiniz

New Hairline Antalya Saç Ekimi Merkezi aynı zamanda Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi ve Kaş Ekimi hizmetleri de vermektedir. Bize sitemizdeki telefon numaralarımızdan ya da İletişim bölümünden fotoğraflarınızı da ekleyebileceğiniz iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. Sizleri saç ekiminde uzman kadromuzla en iyi sonuçları alabilmeniz için Antalya’nın en donanımlı hastanelerinden Medical Park’a bekliyoruz. Her şeyden ödün verebilirsiniz fakat konu sağlık olunca kaliteden ve hizmetten ödün vermeyin diyerek tüm ziyaretçilerimize sağlıklı günler dileriz.